Medalowy start juniorow - Gimnastyka na najwyzszym poziomie
W dniach 19–21 czerwca 2026 roku w Hali Gimnastycznej Leszka Blanika w Gdańsku odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń gimnastycznych tego roku.
Zobaczyliśmy rywalizację na najwyższym poziomie:
- Indywidualne Mistrzostwa Polski (junior i młodzieżowiec)
- Prestiżowy Puchar Polski seniorów
Na listach startowych mogliśmy zobaczyć naszych zawodników, którzy wywalczyli 4 medale.
Sobota (20.06) odbyło się uroczyste otwarcie zawodów & walka o medale w wieloboju gimnastycznym na wszystkich 6 przyrządach.
- MACIEJ KALETA - V miejsce
- MICHAŁ KALETA - VII miejsce
- MATEUSZ KULCZYCKI.- 11 miejsce
Niedziela (21.06): Wielkie finały na poszczególnych przyrządach (ćwiczenia wolne, koń z łękami, kółka, skok, poręcze, drążek).
MACIEJ KALETA
- II miejsce w finale na kółkach
- III miejsce na drążku
- III miejsce w finale koniu z łękami
MICHAŁ. KALETA
- III miejsce w finale kółkach
- VII miejsce w finale na koniu z łękami
- V miejsce w finale na drążku
MATEUSZ KULCZYCKI VII miejsce w finale na koniu z łękami
Wielkie brawa!
A. Rembowska
