Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Medalowy start juniorow - Gimnastyka na najwyzszym poziomie

W dniach 19–21 czerwca 2026 roku w Hali Gimnastycznej Leszka Blanika w Gdańsku odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń gimnastycznych tego roku.

Zobaczyliśmy rywalizację na najwyższym poziomie:

  • Indywidualne Mistrzostwa Polski (junior i młodzieżowiec)
  • Prestiżowy Puchar Polski seniorów

Na listach startowych mogliśmy zobaczyć naszych zawodników, którzy wywalczyli 4 medale.

Sobota (20.06) odbyło się uroczyste otwarcie zawodów & walka o medale w wieloboju gimnastycznym na wszystkich 6 przyrządach.

  • MACIEJ KALETA - V miejsce
  • MICHAŁ KALETA - VII miejsce
  • MATEUSZ KULCZYCKI.- 11 miejsce

Niedziela (21.06): Wielkie finały na poszczególnych przyrządach (ćwiczenia wolne, koń z łękami, kółka, skok, poręcze, drążek).

MACIEJ  KALETA

  • II miejsce w finale na kółkach
  • III miejsce na drążku
  • III miejsce w finale koniu z  łękami


MICHAŁ. KALETA 

  • III miejsce w finale kółkach
  • VII miejsce w finale na koniu z łękami
  • V miejsce w finale na drążku

MATEUSZ KULCZYCKI VII miejsce w finale na koniu z łękami

Wielkie brawa!

A. Rembowska