Klasy I - III

"Bo wakacji nadszedł czas,
wiele przygód czeka nas..."

piosenka "Ostatni dzwonek"

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2022/2023 uczniowie klas I-III odebrali z rok Dyrekcji i wychowawców gratulacje oraz dyplomy. Trenerzy gimnastyki sportowej wręczyli nagrody za osiągnięcia sportowe. Pani A. Piątkowska wyróżniła dzieci, które najczęściej korzystały z księgozbioru biblioteki szkolnej natomiast p. D. Misztela nagrodziła uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w sprawdzianie kompetencji z języka angielskiego. Tradycyjnie uczniowie klas trzecich przygotowali i przedstawili program artystyczny.

Gratulujemy Wam, uczniowie sukcesów!

Po miesiącach intensywnej pracy nadszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Do zobaczenia we wrześniu.

K. Kucharska

Klasy IV - VI

23 czerwca 2023 roku o godz. 10.30 na sali gimnastycznej w odbyło się zakończenie roku szkolnego 2022/2023 dla uczniów klas IV-VI. Uczniów, rodziców i nauczycieli przywitał Pan Dyrektor Jarosław Krajewski, który podsumował mijający rok szkolny, uroczyście wręczył świadectwa i nagrody książkowe wyróżniającym się uczniom oraz gratulacje i podziękowania rodzicom.

To wyjątkowe spotkanie uświetnił występ chóru szkolnego prowadzonego przez Panią Monikę Suchan oraz program artystyczny w wykonaniu uczniów klasy IVA przygotowany przez Panią Małgorzatę Burdę. Po części oficjalnej uczniowie udali się wraz z wychowawcami do klas, gdzie wspólnie spędzili ostatnie chwile roku szkolnego.

Życzymy udanego wypoczynku! Do zobaczenia po wakacjach!

M. Burda

Klasy VII - VIII

23 czerwca o godzinie 12:30 w sali gimnastycznej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 dla klas siódmych i ósmych. Uczestniczyli w nim dyrekcja, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie z klas VII i VIII wraz z rodzicami.

W części oficjalnej uczniowie klas VIII złożyli ślubowanie i zgodnie z tradycją naszej szkoły uroczyście przekazali Sztandar Szkoły Podstawowej nr 7 im. Orląt Lwowskich w Łodzi młodszym kolegom i koleżankom - przedstawicielom z klas VII. Wspaniałe przygotowanie pocztu sztandarowego i pieczę nad uczniami sprawowała p. Beata Draczko – wychowawca klasy VIII d.

Następnym punktem uroczystości było przemówienie pana dyrektora Jarosława Krajewskiego i wręczenie wspólnie z wychowawcami klas ósmych: p. Magdaleną Owczarek-Raszewską, p. Michałem Kiersztynem, p. Mirosławą Magdziarz i p. Beatą Draczko nagród najlepszym uczniom, a także listów gratulacyjnych rodzicom uczniów wyróżniających się w nauce. Podczas uroczystości zostały również przyznane statuetki Orłów Siódemki, które trafiły do najlepszych uczniów klas VIII – Julii Ślipek z klasy VIIIa, Szymona Sokołowskiego z klasy VIIIb, Hanny Żakowskiej z klasy VIIIc, Aleksandry Juraszczyk z klasy VIIId i Wiktora Gorgonia z klasy VIIId.

Po rozdaniu nagród przyszedł czas na część artystyczną przygotowaną przez klasy VIII pod opieką pani Ewy Dębińskiej-Sagan. Uczniowie w humorystyczny sposób zaprezentowali debatę przedstawicieli różnych stowarzyszeń i organizacji. Tematem ciekawej dyskusji była szkoła i jej rola w naszym życiu.

Na zakończenie uroczystości ósmoklasiści podziękowali dyrekcji, nauczycielom i rodzicom za trud, wielkie serce, życzliwość, wyrozumiałość i wskazywanie właściwych dróg, dzięki którym doszli do tego etapu życia. Słowa podziękowania skierowali również do wszystkich pracowników szkoły. Występy naszych absolwentów i wzruszające życzenia były przeplatane pięknymi piosenkami w wykonaniu szkolnego chóru prowadzonego przez p. Monikę Suchan.

Kochani Uczniowie, jeszcze raz życzymy wytrwałości w dążeniu do celu. Każdy z Was jest wyjątkowym młodym człowiekiem o nieograniczonych możliwościach. Niech Wasz wysiłek i Wasza wytrwałość w pogłębianiu wiedzy i umiejętności przyniosą Wam kolejne sukcesy w nowej szkole.

Wychowawcy klas VIII