Bezpieczne wakacje
Już niedługo wakacje!!! Chętne dzieci z klas 1-3 słuchają wiersza Z. Beszczyńskiej "Wakacyjne rady" i wypowiadają się na temat swoich planów i bezpiecznego zachowania podczas wyprawy w góry, kąpieli w morzu lub jeziorze. Kolorują mazakami wybrane miejsca wypoczynku. Pamiętajmy: nie ważne gdzie odpoczywamy (np: góry, morze, dom, wieś, zagranica), ważne z kim (rodzina, bliscy, przyjaciele)! Udanych, bezpiecznych wakacji!
Agnieszka Kociołek
