Sposób na ciekawą zabawę
W dniu 10 czerwca 2026 roku (środa) w naszej szkolnej świetlicy odbyły się zajęcia świetlicowe pt. „Sposób na ciekawą zabawę – czyli zabawy ruchowe ze zmysłami” dla uczniów z klasy 2 i 3. Uczniowie z klasy 2 i 3, zostali wprowadzeni w tematykę następujących pojęć: „relaks”, „zabawa”, „wakacje”, „zmysły”, „współpraca”. Dzieci miały wymyśleć z jakimi zmysłami możemy bawić się z rówieśnikami na zewnątrz podczas wypoczynku wakacyjnego?. Dzieci uważanie i z dużą empatią uczestniczyły w tych zajęciach, były bardzo ciekawe i z chęcią wykonały zaproponowane ćwiczenia praktyczne. Uczniowie z zaangażowaniem uczestniczyli w tworzeniu połączeń ze zmysłami na świeżym powietrzu, mogły stworzyć własną mapę myśli.
Nauczyciel świetlicy:
Małgorzata Sadowska
