Szkolny konkurs plastyczno-matematyczny "Sześcian -nie- sześcian" rozstrzygnięty!!!
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu na pomysłowy i wyjątkowy sześcian, który nie do końca jest sześcianem;) za ich ciekawe propozycje plastyczne! Dziękujemy za tak liczny udział! Spośród bardzo wielu prac wybraliśmy te "naj naje", czyli pracę najbardziej oryginalne, przemyślane i staranne.
Nagrody specjalne za swoje niesamowite dzieła otrzymali: Zosia Michalak oraz Antek Młodecki z kl. 4c Gratulujemy!!!
Równorzędne nagrody otrzymali:
- Zuzia Łobodzińska z kl. 5b
- Nadia Kokorzycka z kl. 8a
- Zuzia Skrzyńska z kl.5d
- Maja Porczyńska z kl. 5 d
- Iga Powązka z kl. 5b
Wyróżnienia otrzymali:
- Zosia Skarżyńska z kl. 4c
- Krystian Urbańczyk z kl. 5d
- Oliwier Jankowski z kl. 5a
- Zosia Piekarska z kl. 5a
- Basia Piątek - Sych z kl. 5a
- Patryk Nastarowicz z kl. 5a
- Maja Marciniak z kl. 5c
- Kacper Pawlina z kl. 5a
- Marcel Kuczyński z kl. 5a
- Julia Wójcik z kl. 5b
- Julia Szwerlikowska z kl. 5a
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym! Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach w nowym roku szkolnym
Zuzanna Stefańska, Nina Stępniarek
